Sport

AMAR JUSUPOVIĆ IZ KISELJEKA NASTAVLJA DA NIŽE USPJEHE! PRVAK BIH U KICK LIGHT-U

Dana 07.04.2019. godine na Palama je održano državno prvenstvo u kick boxu. Mladi Amar Jusupović iz Kiseljaka, o čijim smo uspjesima i ranije pisali na našem portalu,  član kick box kluba K.B.V. „Đerzelez Kiseljak“, osvojio je novu titulu državnog prvaka, ovaj put u kategoriji kick light.

Amar sa trenerom Amelom Litrićem

Na putu do zlata je došao pobjedivši takmičare iz Sarajeva i Tešnja. Treba napomenuti da je nešto ranije ove godine Amar osvojio titulu državnog prvaka u kategoriji do 89kg, dok je u kategoriji do 94 kg viceprvak BiH.

Svakako da su ovi sjajni rezultati motiv više za Amara da nastavi još jače raditi, dok je na nama da mu damo podršku i podržimo na putu do novih uspjeha.

Trebamo biti ponosni, jer sa velikim uspjehom predstavlja našu općinu širom BiH. Amaru još jednom čestitamo.