Pored toliko mogućnosti i korisnih stvari koje internet nudi malo je nevjerovatno šta Bosanci i Hercegovci najviše traže na Google-u.
Prije nego nastavite čitati ovaj tekst, zamislite tri pojma za koja mislite da su najtraženija u zadnjih 12 mjeseci na području Bosne i Hercegovine.
Osjećajte se slobodnim i da komentarišete šta ste zamislili i da li ste bili blizu u sekciji za komentare ispod.
Najtraženijih 10 pojmova na Google-u u zadnjih 12 mjeseci u Bosni i Hercegovini
- Zadruga 2
- CIK BiH
- Vrijeme
- Južni vetar
- Zadruga najnovije vijesti
- Pink rs zadruga
- Svijetsko prvenstvo 2018
- mp3juice
- Vijesti dana BiH
- Pink.rs zadruga
Ako mislite da smo upisali pink rs zadruga više puta greškom, varate se.
Prema Google-ovim podatcima ova 4 pojma su među prvih 10 najtraženijih pojmova na pretraživaču u zadnjih 12 mjeseci.
Pored toliko različitih dešavanja koja su zadesila Bosnu i Hercegovinu u zadnjih 12 mjeseci potrebno je suočiti se sa činjenicom da narode ne interesuju druge stvari koliko reality programi koji se nude iako je u Bosni i Hercegovini ograničeno emitovanje istih.
Podsjećamo da je Regulatorna agencija za komunikacije (RAK) u januaru 2016 godine donijelo set pravila koja ograničavaju emitovanje reality programa na period od 24:00 do 06:00.
Najtraženiji pojmovi u regionu
Hrvatska
Za razliku od Bosne i Hercegovine u Hrvatskoj imamo drugačiju situaciju koja nije toliko sjajna ali je za nijansu bolja.
Najtraženijih 10 pojmova u Hrvatskoj u zadnjih 12 mjeseci su
- Extra FM
- Fornite
- Svijetsko Prvenstvo 2018
- 24sata vijesti danas
- World Cup
- Slobodna dalmacija vijesti umrli
- Zadruga
- Istambulska nevjesta
- Word Snack
- Kamenjar
Srbija
U Srbiji je stanje moglo bi se reći za nijansu gore od Bosne i Hercegovine ali i ne čudi jer upravo reality programi poput Zadruge i Farme su proizvod Srbije.
Najtraženijih 10 pojmova u Srbiji u zadnjih 12 mjeseci su
- Zadruga 2
- Vreme
- Darko Lazić
- Pink rs zadruga
- Svetsko prvenstvo 2018
- Pink zadruga
- Pink.rs zadruga
- Word Cup 2018
- Zadruga
- Zadruga vesti
Ostale zemlje regiona
Crna Gora
- Zadruga 2
- Južni vetar ceo film
- Pink.rs zadruga najnovije
- Vreme
- Ubice moga oca sezona 3
Slovenija
- Volitve 2018
- Lokalne volitve 2018
- Fonite
- World cup 2018
- Avicii
Makedonia
- Fornite
- World cup 2018
- Gmail.mail
- e-pdd
- Agencija za administracija
Svidjelo se nekome ili ne stanje je takvo kakvo jeste. Želimo da čujemo vaše mišljenje.
Napišite nam u komentaru šta mislite o navikama naroda na Balkanu, da li ste iznenađeni ili možda razočarani?
Comment here